Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Senioriada w Turobinie

                                                  Senioriada – 17 września br. w Turobinie.

 
Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Zamojszczyzna” i gminę Turobin, odbyło się przy wsparciu  Zarządu Okręgowego PZŁ w Zamościu, Koła Łowieckiego nr 31 „Bażant” w Turobinie i parafii pw. Św. Dominika w Turobinie.
 
W programie senioriady znalazły się:  spacer nordic walking połączony z opowieścią historyczną o Turobinie, warsztaty kulinarne, konkurencje sportowe, pokaz ptaków łowczych, porady psychologiczne, konsultacje dietetyka.
Zwieńczeniem imprezy była wspólna biesiada, w trakcie której  myśliwi z Koła Łowieckiego nr 31 „Bażant” w Turobinie serwowali   potrawy z dziczyzny i wprowadzali uczestników senioriady w tajniki kuchni myśliwskiej. Nie zabrakło również muzyki, która w wykonaniu Kapeli Turobińskiej i zespołu Roxait umilała zabawę naszym seniorom.
 
Dziękujemy Kolegom myśliwym z Koła Łowieckiego nr 31 „Bażant” w Turobinie, Koledze Wojciechowi Adamczykowi – Przewodniczącemu Zarządu Okręgowego PZŁ w Zamościu za promocję idei i tradycji łowiectwa oraz znaczący wkład w organizację i wspaniałą atmosferę wydarzenia.

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp